Pět důvodů proč podstoupit bělení zubů

Pověstný hollywoodský úsměv je snem většiny žen a mužů. Bilé zuby jsou nejen pýchou krásy, ale také ukázkou dobrého zdraví. Zažloutlý či nezdravě vypadající chrup není dobrou vizitkou a může způsobit nízké sebevědomí. Existuje mnoho metod pro každý rozpočet, které slibují více či méně uspokojivé řešení. Jaké jsou důvody, které nás vedou do centra bělení zubů?

Známka dobrého zdraví

Bílé zuby jsou zdravé zuby! Prevence je nejúčinnější zbraní proti problémům se zuby a součástí této prevence je i pravidelné odstranění zubního kamene a dentální hygiena. Ta pomáhá předejít například i paradentóze. Bílé zuby rozjasní celou vaši tvář!

Bezvadný dech

Důvod bělení zubů

Důvod bělení zubů

Zápach z úst je problém, který postihuje mnoho lidí, a jde docela snadno napravit změnou stravovacích návyků a dobrou dentální hygienou.

Dobrá ústní hygiena a samotné bělení zubů léčí špatný dech. Zářivý úsměv a svěží dech je stejně příjemný pro vás jako pro vaše okolí.

Zdravé sebevědomí

Krásné zuby budete mít chuť ukazovat. Více úsměvu vzbudí větší sympatie k vám, učiní vás sebejistější, pozitivní a pomůže vám otevřít mnohé dveře. Chystáte se na pohovor? Jdete na rande? Proč si nepojistit vlastní úspěch bílými zuby a začít tak pracovat na zdravém sebevědomí, ať už jste muž nebo žena!

Prodloužení mládí

Zuby žloutnou s postupujícím věkem. Bílé zuby jsou proto spojovány s mladistvým vzhledem! Kromě toho existují důkazy, že smích prodlužuje život a mnohé studie dokazují, že pozitivní a často se smějící lidé žijí déle až o několik let!

Cesta ke kráse

Důvodem, který snad není třeba ani zmiňovat je touha se líbit, sami sobě i svému okolí. Krásný úsměv je odrazem přátelské osobnosti, a povzbuzuje lidi, aby přišli k vám. V důsledku také může zlepšit společenský život.

bělení zubů u stomatologa či :bělení zubů laserem: už není výhradou pouze bohatých a slavných osobností, ale je dostupné již téměř každému. A pokud v současnosti nemáte těch několik tisíc, můžete zkusit některé z domácích tipů na bělení zubů jako je třeba bělení zubů jedlou sodou. Popřípadě si můžete pořídit některý produkt na bělení zubů.